Reklamácie a vrátenie tovaru

Produkt môžeš vrátiť do 14 dní odo dňa prevzatia balíka. Je potrebné, aby si nám produkt poslal/a späť čistý, nenosený, nepratý a s prišitým štítkom.

Ešte pred odoslaním produktu nám prosím napíš e-mail na info@theradesign.eu s číslom tvojej objednávky a s elektronicky vyplneným formulárom do prílohy e-mailu – Formulár pre vrátenie tovaru (STIAHNUŤ.pdf). Vyplň názov produktu, ktorý chceš z tvojej objednávky vrátiť spolu s tvojim IBAN či číslom bankového účtu. V prípade, že by si potrebovala s výberom poradiť, určite sa nám ozvi na info@theradesign.eu, veľmi radi ti poradíme.

Produkt nám pošli späť na nižšie uvedenú adresu:
Dominika Dudisová
Pavčina Lehota 79
Liptovský Mikuláš 031 01
Slovensko

Čitateľne prosíme označ balík s tvojím číslom objednávky vedľa adresy, aby sme ho vedeli rozpoznať. Do balíka formulár už nemusíš prikladať. Odporúčame poslať balík späť k nám aj so sledovacím číslom, doporučene cez slovenskú alebo českú poštu. Poštovné za výmenu alebo vrátenie, teda balík od zákazníka späť k nám, hradí zákazník.

Potom, čo balík od teba prevezmeme na vyššie uvedenej adrese, vrátený produkt skontrolujeme a pošleme ti na tvoj e-mail dobropis, teda opravný doklad a peniaze späť na tvoj účet. Posielame plnú sumu podľa pôvodnej faktúry, za produkt a za poštovné od nás k tebe.