Theresis-opora

Téresis - opora

Terra-zem

Terra - zem

Theros-leto

Theros - leto

Terezia-zena-z-ostrova

Terézia - žena z ostrova

Thera_RGB_Terra (1)

Thera vznikla ako malé zrnko zasadené do zeme.

Vyrástla vďaka túžbe po udržateľnej a etickej kráse, ktorú ocenia ľudia aj Zem.

Jemná k tebe aj k životnému prostrediu.

„Od detstva ma móda fascinovala. Nikdy som však nerozumela tomu, prečo sa výklady obchodov menia takou závratnou rýchlosťou a prečo majú ľudia neustálu potrebu nakupovať veci, ktoré nedokážu vynosiť. Vážnosť situácie ohľadom fast-fashion ma začala čoraz viac zaujímať a finálny input prišiel v roku 2019, kedy som sa stala šijacím samoukom. Popri šití z novej látky, ma však oveľa viac fascinovalo hľadanie krásy vo veciach, v ktorých už krásu nikto nevidel. Tak vznikla Thera.“

– Dominika Dudisová, zakladateľka značky Thera

Kvalita

Proces tvorby jednotlivých kúskov je inšpirovaný dlhovekosťou tradičnej ručnej výroby a pretrvávajúcou krásou remeselného spracovania. Thera tvorí nadčasovú módu, ktorú viete jednoducho kombinovať čí zdieľať s priateľkami. Prezentuje sa upcyklovanými kúskami zo 100% bavlny, ktoré sú doplnené o drevené štítky, vyrábané z priemyselných prebytkov spracovávaného dreva z Oravy.

Udržateľnosť

Thera je slovenská značka etickej a zodpovednej módy, ktorá sa venuje tvorbe nadčasových odevov procesom upcyklácie a spracovávaniu kvalitných recyklovaných materiálov a textilných zvyškov. V znamení jemnosti a ohľaduplnosti k prírode, s inkluzívnosťou a rešpektom. Thera podporuje uvedomelú spotrebu a vyzdvihuje ženskú jemnosť a jedinečnosť každej z nás.

Jedinečnosť

Vďaka procesu upcyklácie vznikajú originálne, nikdy sa neopakujúce kúsky. Každá kombinácia farieb a strihu, ktorá ťa osloví, bude patriť iba tebe. Dokážeš ňou odhaliť svoje pravé ja, vyjadriť svoj postoj, štýl či aktuálnu náladu. Vždy je najdôležitejšie, aby si sa cítila sama sebou.